برای دریافت مشاوره با کارشناسان و آموزش مناسب ، با شماره 09177062806 تماس بگیرید

خرید پرسود در اختیار خرید

تجربه خرید پرسود در اختیار خرید با رعایت اصول زیر

 

خرید پرسود در اختیار خرید :کلیه مطالب گفته شده در زیر با دید نوسانگیری بروی پرمیوم اختیار معامله گفته شده

خرید پرسود در اختیار خرید

 

 • بررسی روند سهم پایه : مهمترین امر هنگام خرید اختیار خرید،صعودی بودن سهم پایه است(رشدی که انتظار داریم باید قبل از 30 روز باقی مانده تا سررسید اتفاق بی افتد یعنی 30 روز آخر ریسک بودن در موقعیت خرید اختیار بالا میرود).
 • انتخاب نماد اختیاری که حجم معاملات بالایی دارد.که نشان از نقد شوندگی سهم دارد.حجم باید بیش از 5000 در یک روز باشد.
 • حجم معامله شده ، باید با بیش از 50 معامله صورت گرفته باشد که نشان از تعداد معامله گران و توجه معامله گر بروی نماد است.
 • اختلاف قیمت بین سفارشات خرید و فروش بروی تابلو سفارشات نباید زیاد باشد.
 • اختلاف قیمت سفارش های فروش با قیمت منصفانه(بلک شولز) نباید بیش از 50+ درصد باشد.یعنی خیلی گرانتر از بلک شولز نباشد.
 • اگر اختلاف قیمت سفارش های فروش با قیمت منصفانه(بلک شولز) منفی باشد،به دنبال یافتن دلیل منفی شدن باشید و حرص نزنید ،شاید بروی چارت سهم پایه چیزی بوده که شما ندیده اید و یا خبری برای سهم امده باشد.

 

دوره All In One آپشن کار شامل :دوره استادی در اختیار معامله با بیش از 25 ساعت آموزش تصویری ،دوره آموزشی تکنیکال قیمتی و زمانی با بیش از 13 ساعت آموزش تصویری ،دوره اموزشی تابلو خوانی سهام و اختیار با بیش از 4 ساعت اموزش تصویری و فیلتر گزارش دهی مجرب است که شما را در معاملات موفق می کند.

 

 • در 30 روز آخر هر قرارداد ،فقط زمانی در موقعیت خرید قرار بگیرید که از رشد حداقل 20 درصدی سهم طی این مدت مطمئن باشید و اصلا حرص نزنید و بعد از گرفتن سودی منطقی از معامله خارج شوید.
 • معامله بروی نمادهای اختیاری که در سود هستند و حجم معامله خوبی دارند،ریسک کمتری دارند و سود کمتری هم می دهند .درصورتی روند را صعودی در نظر بگیریم (درصورتی که قیمت سهم پایه از قیمت اعمال اختیار بیشتر باشد،اختیار در سود است).هرچه اختلاف قیمت اعمال و سهم پایه بیشتر باشد یعنی قیمت سهم بیشتر باشد ،اختیار در سود بیشتری قرار دارد و دلتا به یک نزدیک میشود وعملا اهرم را کاهش می دهد و همین امر باعث میشود سود احتمالی و ریسک معامله کاهش یابد.(مناسب تازه کارها)
 • معامله بروی نمادهای اختیاری که بی تفاوت هستند و حجم معامله خوبی دارند،جزو معاملات پرپتانسیل و ریسک متوسط هستند و سود متوسطی هم می دهند .درصورتی روند را صعودی در نظر بگیریم(درصورتی که قیمت سهم پایه با قیمت اعمال اختیار برابر باشد،اختیار بی تفاوت است). نکته ای که در این نوع قراردادها وجود دارد این است که با افت قیمت سهم پایه و در زیان قرار گرفتن اختیار(یعنی تغییر وضعیت اختیار از بی تفاوت به در زیان)،زیان با نوسان بالایی اتفاق می افتد و در زمانی که رشد اتفاق افتد و اختیار در سود قرار گیرد(یعنی تغییر وضعیت اختیار از بی تفاوت به در سود)،سود با نوسان بالایی اتفاق می افتد.(مناسب معامله گران با تجربه)
 • معامله بروی نمادهای اختیاری که در زیان هستند و حجم معامله خوبی دارند،جزو معاملات پریسک و ریسک بسیاربالا هستند و سود بالایی هم می دهند.درصورتی روند را صعودی در نظر بگیریم (درصورتی که قیمت سهم پایه از قیمت اعمال اختیار کمتر باشد،اختیار در زیان است). هرچه اختلاف قیمت اعمال و سهم پایه بیشتر باشد یعنی قیمت سهم کمتر باشد ،اختیار در زیان بیشتری قرار دارد و دلتا به صفر نزدیک میشود وعملا اهرم را افزایش می دهد و همین امر باعث میشود سود احتمالی بالا رود و ریسک معامله افزایش یابد.(مناسب قماربازها)
 • معامله بروی نمادهایی که رشد زیادی در همان روز داشته است،باید بادقت بالاتری انجام گیرد.چون ممکن است به محض خرید ، پریموم شروع به کاهش کند و درواقع شما در آن روز در سقف قیمتی معامله کرده باشید.

 

برای انتخاب نماد مناسب برای معامله از دیده بان اختیار معامله استفاده نمایید.

 

درصورتی که مطلبی از قلم افتاده در زیر همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید

لطفا امتیاز دهید
دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه