برای دریافت مشاوره با کارشناسان و آموزش مناسب ، با شماره 09177062806 تماس بگیرید

بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

در وبسایت اختیار معامله تمامی محصولاتی که در صفحات آنها بنر ضمانت بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 3 روز پس از خرید می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و رمز را دریافت نکرده باشید و به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

چرا بعد از دریافت رمز امکان بازگشت وجه وجود ندارد؟

از آنجایی که ما همواره به فکر کاهش هزینه های اینترنت شما هستیم و مجموعه تهیه شده به صورت مادام العمر قابل استفاده است،مجموعه را به طریقی کد گذاری کردیم که شما با اخذ رمز می توانید به صورت مادام العمر از پکیج استفاده نموده و پس از آن امکان غیر فعال کردن پکیج برای ما وجود ندارد.

چرا محصولات ما ضمانت بازگشت وجه دارد؟
چون ما به مطالبی که در آموزش ها قرار دادیم اطمینان داریم.

تعهدات ما :
1- محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید و علاوه برآن هرجلسه را سه مرتبه مشاهده کنید و تمامی دستورات ارائه شده در آن را 3 مرتبه تمرین کنید
2- محصولات ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
3- محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق هستند واگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
4- محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!
5- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!
تعهدات شما :
1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
2- نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.
3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و بازگشت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.
و اما سواستفاده افراد! واقعیت این است که تاکنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد حرفه ای خود هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … می افتند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟
کافی است شما یک ایمیل به info@CallPutOption.ir با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال کنید و موارد زیر را مطرح نمایید:

نام و نام خانوادگی
شماره تراکنش خرید
نام محصول
دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)
شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)
کدملی صاحب حساب
شماره موبایل
وجه شما در کمتر از 1 روز کاری واریز خواهد شد

خواهشی که از شما داشتم:

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:
ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در سایت قرار داده‌ایم تا شما خیالی آسوده عزیزان با اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

لطفا امتیاز دهید
Click to Hide Advanced Floating Content
برای دریافت کد بازار مشتقه و اختیار معامله بروی لینک زیر کلیک کنید کد اختیار از کارگزاری گنجینه